Start a new topic

Licencja

Mam pytanie 30.12.2016 19:45:50 wybrali licencje za 500 euro.
I do tej pory nie dostałem go.

2 people have this problem

Mam pytanie 30/12/2016 7:45:50 PM

Wybrałem licencji 500 euro. a ja wciąż nie dostał licencji na bieżąco

Ja też nie otrzymałem a wykupiłem licencję na 100 euro 31/12/2016

Ja wykupiłem 29.12.2016r i tez nie dostałem a chciałem wczoraj dokupić kolejne, ale sie zastanawiam czy jest sens?

Spokojnie , wszystko będzie dobrze. Na razie wstrzymaj się z licencjami .

też tak myślę bo szkoda kazdej 100, a znajomych juz tez zaraziłem licencjami a tu klops. narazie czekam na odpowiedz z supportu, zobaczymy co bedzie

właśnie odpisali, ze się przeprowadzaja i maja chwilowe problemy, ale ze wszytskie licensje beda dostarczone. i jesli mam jakies pytania to zebym pisał bez problemu. czekamy na dalszy rozwoj wydarzen

Nie sądzę aby ryzykowali jakąś "klapą". Jestem prawie przekonany że to dobry biznes. 

Mam ten sam problem licencja wykupiona juz 2 tyg temu i dalej nic nie mam...

wykupilem licencje 8 dni temu i nie mam jeszcze

Ja jeszcze też nie otrzymałem. Pisałem do jednego z liderów kryptowaluty , odpisał że wszystko będzie ok . do 14.01.2017 trzeba się uzbroić w cierpliwość.

Ja od 23.12.2016 czekam na licencje, odpisali że po migracji wszysko zostanie uregulowane

chcialem kupic licencje za 25000 euro ale jesli mam czekać do 14.01.2017 kiedy startuje nowy przelicznik to jakaś wielka lipa. Taki duży biznes a taki przekręt !!! - takie rzeczy nie powinny miec miejsca kiedy firma jest solidna i wiarygodna. Kupiłem pilotowo licencje za 100 euro i nic zero odzewu od suportu a licencji nie ma !!!.

Witam
Czy ktoś z piszących dostał już licencje? Zakupiłem za 500 euro i czekam.
Pozdrawiam

Spokojnie wszyscy otrzymacie licencje ,ja za swoja licencja czekalem  okolo tygodnia , strona jest w przebudowie i dlatego tak sie dzieje 

Login or Signup to post a comment