Start a new topic

License

6 December paid on account of 500 euros so far I do not have my license, you wrote me that it may last for 3 to 9 days, waited, so far nothing attached

14 people have this problem

I do not have my license but paid 100 euros ready..

I would like to upgrade to a managers package

For the first time, I need one.

I paid for 100 euro but I have not seen my licence

I paid 500 euro and I have not my licence

I'm the same, purchased license 3 days ago and received nothing in return as of yet.
Algud i have got my licence. Ive just applied for upgrade waiting for license.

Mam pytanie 30/12/2016 7:45:50 PM Wybrałem licencji 500 euro. a ja wciąż nie dostał licencji na bieżąco

jaka metodą zapłacone ?

Witam. Mam problem a mianowicie gdy próbuję kupić licencję Bitconem na koniec wyskakuje mi, że mam niezidentyfikowany portfel. Pomoże ktoś ?

jeśli o mnie chodzi płaciłem BTC z BitBay

Nie wybierałem opcji skąd chce płacić i nie mogę tego znaleźć :/

Z bitmarket24 nie było problemu z przelewem a czas oczekiwania na wplate był ok 4 godzin , miejsce gdzie miał się pojawić certyfikat wyswietlalo ze czeka na pojawienie się platnosci , zas po kilku dniach zniklo i nie ma nic , niby konto aktywne bo można zmienić licencje na wyzsza ale jako konkretnego potwierdzenia nie ma

odpowiedź do Karol Zysko - Hej Karol, jak płacisz Bitcoinem to Netleaders musi wysłać ci na maila fakture  - Invoice z dokładną sumą w bitoinach i adresem ich portfela Bitcoinowgo. Wtedy z blockchain lub z Bitbay robisz przelew w Bitcoinach i za kilka minut masz potwierdzenie zapłaty - licencje. 

1 person likes this
Login or Signup to post a comment